Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası
Botoks

Botoks İle Kırışıklık Tedavisi

Özellikle güneş, yoğun yaşam temposu ve geçen yılların olumsuz etkileri sonucu cildimizde kırışıklıklar oluşur. Bu kırışıklıkların bir kısmı mimic kaslarının yıllar içinde milyonlarca defa kasılmasına bağlı olarak ciltte oluşturduğu kırışıklıklardır.

Botoks enjekte edilen bölgedeki kasları gevşetir ve dolayısıyla ciltte mimik kaslarının aşırı çalışmasıyla oluşmuş kırışıklıkları azaltır veya ortadan kaldırır.Ayrıca kasın gevşemesiyle daha fazla kırışıklık oluşumu da engellenir.Estetikde 10 yılı aşkın süredir güvenle kullanılan botulinum toksini FDA (amerika gıda ve ilaç idaresi) onayına sahiptir.

Kişinin sosyal ve iş hayatını engellemeyen ,sonuçları tatminkar, en Pratik uygulamalardan biridir.Botoks enjeksiyonu özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayakları, burun üzerindeki tavşan çizgilerinde eşsiz bir tedavi ve sonuç sağlamaktadır.Ayrıca boyun çizgilerinin açılmasında da etkilidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>