Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası
karbon_maske

Beaution Karbon Maske

DR. YELDA TERZİOĞLU

 

HAYATIN TEMEL BİLEŞENİ KARBONUN MUCİZE GÜCÜ KARBONLU MİYOLİFT (BEAUTION)

 Karbon bilinen elementlerin en çok yönlü olanıdır. Bileşiklerin %94ü karbon içerir. Yaşamın dayandığı temel işlevleri yerine getirmek için yeterli çeşitlilikte ve karmaşıklıkta düzenlemeler oluşturarak başka elementlerle birleşme yeteneği sadece karbonda vardır. Canlılardaki maddenin %18 ini oluşturur. Karbon duruma göre elektro+ duruma göre elektro-  davrana bilmektedir.

Miyolift düşük düzeyde elektriksel akım ile cilt yüzeyine uygulanan ürünün cilt altına geçmesini sağlayan kozmetik uygulamalarda kullanılan bir yöntemdir. Miyolift uygulamalarında cilt yüzeyine uygulanacak ürünün elektriksel yükü oldukça önemlidir.+ iyon yüklü bir ürün ancak + bir akımla cilde yedirilebilir. Bu nedenle miyolift başarılı bir uygulama olmasına rağmen her ürün için etkin sonuç alınması mümkün değildir.

Karbon atomu diğer moleküllerden farklı olarak duruma göre + duruma göre – davranma özelliği ve diğer ürünlerle yüksek birleşme etkisinden dolayı karbon maskeye yedirilmiş ürünlerin cilt içine etkin ve hızlı bir biçimde gönderilmesini sağlanabilir.

Karbonlu miyolift yöntemi karbon maskesi içerisinde ki arbutin,c vitamini,hyaluronik asit, kollejen,aloe özü  sayesinde lekelenme,antiging, nemlendirme tedavilerinde etkin bir şekilde kullanılabilmektedir.Uygulama sadece yüz değil dekolte el ve boyun bölgelerine de yapılmaktadır.Yan etkisi bulunmayan yöntem karbon maskeye bağlanan özel bir cihaz yardımı ile miyolift işlemini yapmaktadır.Aynı zamanda uygulama sırasında yüz kasları çalıştırılarak mİyotoni tedavisi ile ciltteki sarkmalar tedavi edilmektedir.

Karbon maskeli miyolift (beaution) uygulaması kozmetik uygulamalar içerisinde en eskilerden olan miyolift tedavilerine yeni bir bakış açısı getirmiştir.

DR.Serkan Öztürk

Mayasante Güzellik Merkezi

T : (0312) 212 63 26

www.mayasante.com.tr

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>