Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası
kiyafet-meyve

Kıyafetlerinizdeki Meyveler

Meyve desenli kıyafetler 70′lerin köylü kadınlarını hatırlatsa da 2012’nin en yeni trendi. Özellikle 20 ile 30 yaş arası Hollywood kadınlarının çok sevdiği bu yeni trend öncelikle 70′lerin retro havasını en iyi yansıtan modelleri içeriyor. Ayrıca günlük kıyafetlerle kombini de oldukça kolay. Özellikle jean ve beyaz kumaş ile kombin edilen meyve desenli giysiler yazın pırıl pırıl ışığını yansıtıyor. Hafif halleri plajlarda da dikkat çekmenizi sağlayabilir.

Bu yıl özellikle Prada ve Moschino meyve desenli kıyafetleri 2012 modasının baştacı yapacaklar. Meyve desenli kıyafetler giyerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey göz yormamak. Aşırı sarı meyve desenli kıyafetlerin göz yoracak ve iç bayacaktır. Aşırı ciddi küpeler ve diğer aksesuarlarla meyve desenli giysilerin canlı tarzını bozmayın.

Ayakkabılarınızı sade ve kıyafetinize yakın tonlarda seçin. Meyveleri göğüs hizasında olan tişörtler seçmeyin. Bikinilerde de bu meyve deseni tarzını yakalayabilirsiniz. Özellikle Kyo my Friend’in piyasaya sunduğu alt ve üst polyester bikini tüm kumsallarda ilgi çekmenize yardımcı olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>