Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası
0s

Reaction İle Cildiniz Sıkılaşırken Vücudunuz Şekillensin

DR. NİLGÜN SOYSAL

Reaction son dönem estetik tedavisinde kullanılan yepyeni bir radyofrekans olarak tanımlanabilir. Cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirmede kullandığımız radyofrekans tedavisi Reaction ile anında gözle görülebilir sonuçlar elde edilmesini mümkün kılmaktadır.

Reaction cilt sıkılaştırmak için kollojen ve elastin üretimini harekete geçirir ve vücut sıkılaşıp pürüzsüzleşir. Lipoliz dediğimiz reaksiyon ile dermal yapıyı güçlendirip selülitleri yok eder. Kol, karın ve basen çevresini incelterek bu bölgeleri sıkılaştırarak şekillendirir.

Kliniğimizde kullandığımız Reaction’nın özelliği üç farklı frekans kanalını bulundurmasıdır.  Bunun yanında dördüncü bir boyut olarak tek bir atışla 3 radyofrekansı bir araya getiren çoklu kanal modu bulunmaktadır. Bunların kullanıcılara ve hastalara getirdiği en büyük avantaj her bir frekans kanalı tam olarak belirli bir penetrasyon derinliğini hedefler.

 4. mod olarak tanımladığımız mod’da,  radyofrekans aynı anda bütün dermal katmanlardan geçerek cilt katmanlarının orta ve derin seviyelerini tam penetrasyonla tedavi eder. Tedavi edilen vücut bölgesine göre kanal modunu seçebilme özgürlüğü hastalarımıza konforlu ve güvenilir bir tedavi sunarken, etkin sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

            Reaction’da radyofrekans etkisinin yanında vakum terapi özelliği sayesinde tedavinin etkisi artar ve geniş bölgelerde radyofrekans enerjinin daha derine etki etmesini sağlar.

 Reaction estetik sistemi 3 adet dönüşümlü kullanılan tedavi başlığı içermektedir:

  •  Face kontur / yüz programları
  •  Body kontur / vücut uygulamaları
  •  Cilt sıkılaştırıcı başlık

Cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisinde hastalarımızın ihtiyacına göre tedavi programları yapılmaktadır. Ortalama 6-8 seanslık programlar verilmekte ve sıklığı haftada bir olmaktadır. Maksimum uygulama süresi 20 dakikayı aşmamaktadır.

Yüz uygulamalarında da yine cilt tipine ve hastanın ihtiyacına göre programlar yapılır. Ortalama 6-8 seans olarak düzenlenen programlarda seans aralıkları 40 yaş üzeri hastalar için haftada 1 seans, 30-35 yaş arası hastalar için ise 15 günde bir olarak yapılır.

Dr.Nilgün SOYSAL

Mayasante Klinikleri ( Çayyolu )

           Tel : 0 312  242 16 76

www.mayasante.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>