Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası
dudak-estetigi-main

2014 – Yaz Makyaj Trendleri

2014 YAZ MAKYAJ TRENDLERİ NELER OLACAK ?

Ünlü moda tasarımcıları 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarını tanıtırken hangi şekilde ve hangi renklerin bu yaza moda olacağını gösterdiler.

1- Bu sezon hangi renkler ön planda olacak ? Bu sezon gözler ve dudaklar farklı renklerde olacak. Gözlerde mavi, su yeşili, lila, pembe ve dore en bilinen renkler olacak. Dudaklarda ise kahvemsi turuncular, mantar renkleri, kırmızı, mürdüm ve pembe tonları. . Yanaklarda ise doğallık var. Pembe trend bir görüntü yaratacak.

2-Eyeliner bu sezon göz önünde. Siyah eyelinerı hiç kenara bırakmıyoruz. Bu sezon gözlerde keskin bi görüntü yaratmak için kaşlara kadar çekilen kuyruklu eyelinerlar var.

3-Sade bir makyaj mı yapmak istiyorsunuz ? O zaman beyaz göz kalemi size bu konuda yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken beyaz göz kalemini göz kapağınıza dağıtmak. Eğer göz kapağınıza dağıtmayı tercih etmezseniz beyaz göz kalemini eyeliner şeklinde sürüp kahverengi bir rimelle tamamlamak güzel bir görüntü yaratacaktır.

4-Turuncu ve kırmızı dudaklara çok yakışacak… Bu sezon kahvemsi turuncular, mantar renkleri, kırmızı, mürdüm ve pembe tonları dudaklarda olacak. Özellikle kırmızı ve turuncu çok kullanılacak ve dikkat çekecek. Bu sezon doğallık varken göz makyajı tam aksine daha renkli…

Mavi, su yeşili, lila, pembe ve dore renklerini gözlerde çok göreceğiz. Özellikle metalik renkler bu yaz moda olacak.

Mavi rengini göz pınarlarında kullanarak daha enerjik bir görüntü yaratabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>