Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası
estetik-haber

3DR (3D REJUVENATION) İLE ÜÇ BOYUTLU GENÇLİK

Dr. Oğuz Uçar

Dr. Oğuz Uçar

Yeni nesil iple yüz germede alternatifler hızla gelişiyor. Düz yapıdaki monoflament iplerden sonra  çentikli, kendi içinde çoklu flamanlardan oluşanları ve altın kaplıları olarak çok sayıda çeşit pazara  sunuldu.
Hepsinde temel amaç deride kaldığı süre boyunca kısmen tutucu etkisinden faydalanmak, esas olarak  da ağ yapıyı onarmak. Uygulamanın sonuçları konusunda farklar yaşanabilmektedir. Burada  kullanılan iplerin genel yapısı kadar, uygulama tekniği de belirleyici olmaktadır. Çeşitli ip  formasyonları ile, doğru vektörel yerleşimler ciddi sonuçlar sağlayabilmektedir.

Ultraformer, ameliyatsız yüz germenin en etkin yöntemlerinden olan fokuslu ultason cihazlarındandır.  Üç farklı derinlikte uygulama yapılabilen cihaz ile enerji miktarı, noktalar arası mesafe ve enerji  süreleri ayarlanabilmektedir. Fraksiyonlar halinde deri altında oluşan şok ısı ile hedeflenen, iplerle  elde edilmek istenene benzer.

İple yatay düzlemde oluşturulan uyarıların aynı seansta yapılan ultraformer ile dikey düzlemden  desteklenmesi, üç boyutlu tedavi sağlamaktadır. ‘Tost tekniği’ olarak da adlandırılabilecek yöntem ile  tek tek yapılan başarılarından daha fazla sonuç elde edilebilecektir.

yugerme

Detaylı bilgi için : www.mayaclinic.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>