Estetikhaber.com.tr Estetik Haberleri - Sosyal Medya - Estetik Haber - Facebook Sayfası

Penis Estetiği

penis-estetigi

Penis Estetiği

Erkeklerde en sık karşılaşılan genital bölge problemleri penisin normalden kısa ve ince olmasıdır.Penis boyutu birçok erkeğin psikolojisini önemli derecede etkiler. Penisin özellikle kısa olması kişide özgüven eksikliğine ya da cinsel olarak soğumaya yol açabilir.Erkeklerdede genital estetiği ile problemler giderilebilir.

Penisin kısalığı için çeşitli tedavi yöntemleri tanımlanmıştır. Ancak penis cildi çok farklıdır, birçok yüzeyel duyu sinir lifinden oluşmuştur. Bu bölgeye yapılacak cerrahi kesiler penis cildindeki his azalmasına neden olabilir. Bu yüzden benim penis uzatmak için uyguladığım teknik penisin doğasını bozmadan dışa çıkılığının artırılması prensibine dayanıyor. Bu yöntemde penisin üst kısmındaki kıllı bölgedeki katlantı izi içinden yapılan küçük bir kesi ile penis köküne ulaşılıyor.

Penisi asan bir takım bağlar penisin içerde gömülü ve asılı kalmasını sağlıyor. Bu bağların bir kısmı serbestlendiği zaman penis ereksiyon durumunda dışa doğru çıkıklığı 2-3 cm artırılmış olunur. Ayrıca aynı alana yağ enjeksiyonu uygulaması hem bu kesilen bağların tekrar yapışmasını engeller hem de penis kökünden iterek penis boyu uzamasına katkı sağlar.

Penis Estetiği Ameliyatları

penis-estetigi-p1

Günümüzde erkekler penislerindeki çeşitli şekil bozukluklarından şikayetçi olabilmekte ve bu nedenle ameliyat tercih etmektedirler. Bir çok nedene bağlı olarak ya da tamamen hasta isteğiyle doğru orantılı olarak penisde boy uzatma, penis kalınlaştırma, penis eğriliği düzeltme, sünnet hatalarını düzeltme ameliyatları yapılabilmektedir. Normalde penis ereksiyon konumunda boyuna ve enine büyür. Ereksiyon halinde normal bir penis ortalama 13-14 cm olmakla birlikte 12 cm ...

Devamını Oku »